MENU

O firmie

O Firmie

Firma Czysty Dom MK działa na rynku już od kilku lat, oferując klientom czyszczenie różnego rodzaju tapicerek meblowych i samochodowych, a także pranie dywanów i wykładzin. Poznań i okolice jest miastem, w którym stacjonujemy, dlatego też tutaj realizujemy największą ilość zleceń. W pracy wykorzystujemy całe zdobyte dotychczas doświadczenie, jak też cenione przez profesjonalistów środki czyszczące i maszyny. 

Dzięki zastosowaniu sprzętu marki Karcher, wykonywane przez nas czyszczenie dywanów jest efektywne i pozwala usunąć nawet bardzo trudne zabrudzenia. 

Wśród naszych dotychczasowych klientów znajdują się liczne poznańskie placówki oświatowe, urzędy, firmy i klienci indywidualni.

Nasze usługi zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wyróżniamy się tym na tle konkurencji, podobnie jak tym, iż jako jedna z niewielu firm impregnujemy wyczyszczone przez nas tkaniny, dzięki czemu pozostają one na długi czas odporne na powstawanie nowych zabrudzeń. 

Firma Czysty Dom jest firma rodzinna nie zatrudniającą przypadkowych ludzi, dlatego zawsze masz pewność i bezpieczeństwo wykonywanych usług.

Minimalny koszt usługi 70 zł, ceny mogą minimalnie róznić się od cennika z powodu dużego zabrudzenia, rodzaju materiału, trudno zmywalnych plam,usunięcia przykrego zapachu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą cenową CENNIK USŁUG

Kontakt telefoniczny